ПолiтДумка

місця, в які заборонено класти ваш пристрій

19 мая
11:09 2024

Мало хто знає, що смартфон можна класти не у всі місця. Виявляється, це може зіпсувати гаджет і навіть нашкодити вашому здоров’ю. Раніше ми розповідали, як захистити комп’ютер при раптовому вимкненні електроенергії, а тепер ділимося, куди краще не класти смартфон.

Про місця, куди не можна класти телефон, розповіли на Ukr.Media. Зверніть увагу на ці поради і намагайтеся не допускати цих помилок.

Куди не можна класти телефон

Підвіконня

Річ у тім, що сонячне проміння, коли потрапляє на пристрій, нагріває його. Це дуже шкодить батареї смартфона та збільшує ризик вибуху телефона. Також таким чином може погіршуватися ємність акумулятора.

Задня кишеня штанів

Акумулятор телефона повинен добре вентилюватися. Оскільки у кишені мало місця, телефон не буде правильно охолоджуватись. Також є ризик, що екран вашого пристрою може тріснути.

Під лобовим склом автомобіля

Скло у сонячну погоду сильно нагрівається. Гаряче місце — не найкращий варіант для зберігання смартфона. Псується акумулятор і є ризик плавлення пристрою. Тому краще класти телефон в те місце, куди не потрапляють прямі сонячні промені.

Источник: life.telegraf.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У США заборонять використовувати держслужбовцям телефони Pixel, якщо вони їх не оновлять

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!