ПолiтДумка

Міська голова Парижа назвала X (Twitter) Ілона Маска «світовою каналізацією» й закликала йти із соцмережі

28 ноября
00:03 2023

За словами політикині, з інструменту, який забезпечував доступ до інформації максимальної кількості людей, протягом останніх років Twitter перетворився «на зброю масового ураження» для демократичних країн.

«Маніпуляції, дезінформація, посилення ненависті, організоване цькування, антисемітизм і доведений расизм, нападки на вчених, кліматологів, жінок, екологів, прогресистів і всіх тих, хто з доброї волі хоче спокійних і мирних політичних дебатів у дедалі складнішому світі, – список зловживань нескінченний. Не говорячи вже про щоденне іноземне втручання у виборчі процеси й підрив іміджу й суверенітету наших демократичних держав через спроби їх дестабілізації», – зазначає міська голова.

Алгоритми соціальної мережі стимулюють чутки і грубі маніпуляції та женуться за кількістю «лайків», ігноруючи факти, вважає Ідальго. Х і його власник, американський мільярдер Ілон Маск свідомо погоджуються на загострення напруженості й конфліктів, пише вона, зазначаючи, що, згідно зі звітами, Франція посідає перше місце в Європі за кількістю насильницького й незаконного контенту.

«Не матимемо ілюзій. Це дуже чіткий політичний проєкт, спрямований на відмову від демократії та її цінностей на користь могутніх приватних інтересів… Це середовище перетворилося на величезну глобальну каналізацію, і ми маємо й далі кидатися в неї?» – запитує паризька очільниця міста.

Серед претензій до Х Маска міська голова також називає анонімні акаунти й «ферми тролів», які перетворюють колишній Twitter із демократичного середовища на повну протилежність.

«Я відмовляюся підтримувати цей злодійський план… У березні 2009 року я стала однією з перших французьких жінок-політикинь, які приєдналися до цієї мережі, котра сьогодні нараховує понад 1,5 млрд підписників по всьому світу. Щоб залишитися вірною своїм переконанням і зобов’язанням, я сьогодні покидаю Twitter», – підсумувала Ідальго, поінформувавши, що залишиться в інших соціальних мережах.


Источник: gordonua.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Прем’єр Болгарії приїхав в Україну

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!