ПолiтДумка

Морські дрони будуть домінувати над звичайними кораблями,

27 мая
12:03 2024

Морські дрони Magura V5 незабаром будуть домінувати над звичайними кораблями. БПЛА модернізуються вже зараз.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву керівника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова.

За його словами, роботизовані морські платформи нині вдосконалюються. Йдеться, зокрема, про встановлення на них систем для ураження невеликих надводних та повітряних цілей, а також — нанесення ударів по узбережжях.

«Системи модернізуються. Технології освоюються. З’являються нові технології. Тож з часом ми побачимо, мабуть, повну домінацію безекіпажних морських суден над звичними бойовими кораблями. Як мінімум, у закритих акваторіях або напівзакритих, як Чорне море, Середземне море тощо. Це — точно шлях розвитку», — сказав він.

Буданов додав, що Magura V5 дають реальний результат.

«Третина знищеного бойового потенціалу Чорноморського флоту РФ — це максимально пристойний показник», — зазначив голова ГУР.

Операції України за участю Magura V5

Нагадаємо, оператори спецпідрозділу ГУР МО України «Group 13» за допомогою ударних морських дронів Magura V5 знищили розвідувальний корабель «Іван Хурс», десантні судна «Акула» та «Серна», ракетний корабель «Івановець», великий десантний корабель «Цезарь Куніков» та патрульний корабель ЧФ РФ «Сергій Котов».

Як повідомлялося, українські морські дрони Magura V5 завдали збитків Чорноморському флоту Росії на 500 млн доларів. Фахівці продовжують удосконалювати безпілотники.

Источник: rbc.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

на Eurosatory 2024 Україна представила безпілотник «Булава»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!