ПолiтДумка

На Одещині зникла безвісти 15-річна дівчина

05 июня
11:30 2023

Правоохоронці Білгород-Дністровського райвідділу поліції встановлюють місце знаходження 15-річної Костюк Анастасії, яка 4-го червня пішла з дому та досі не повернулася.

Прикмети: зріст 168 см, середньої тілобудови, темне волосся, чорні очі. Була одягнена у сині джинсові штани, білий топ, коричневий піджак, чорні кросівки з салатовими шнурками.

Особливі прикмети: тату у вигляді трьох очей з написом “Я все зможу”, шрами на лівій руці.

Якщо Ви володієте будь-якою інформацією про місце знаходження дівчини, просимо Вас повідомити до Білгород-Дністровського РВП  в Одеській області за номерами телефонів (04849) 2 8361, 0730910877 або на спецлінію «102».

Источник: odessa.online


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Компанія Meta будує 10 газових електростанцій заради штучного інтелекту

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!