ПолiтДумка

над чим Сем Альтман там працюватиме

20 ноября
22:57 2023

Крім Альтмана в Microsoft перейде і колишній засновник OpenAI Грег Брокман, який звільнився самостійно після рішення ради директорів змістити з керівної посади Сема Альтмана.

Сем Альтман і Грег Брокман, які є одними із засновників OpenAI, що створила популярного чат-бота ChatGPT на основі штучного інтелекту, після своїх звільнень можуть приєднатися до Microsoft. Про це в соцмережі X (колишній Twitter) заявив генеральний директор корпорації Сатья Наделла.

Сатья Наделла написав, що очікує, коли Сем Альтман і Грег Брокман приєднаються до Microsoft, щоб «очолити нову передову дослідницьку групу в галузі штучного інтелекту» в цій корпорації. У відповідь на це Сем Альтман написав у соцмережі X (колишній Twitter): «Місія триває» зробивши репост допису Наделли.

Як зазначає портал Interesting Engineering, в історії працевлаштування це має бути найшвидше повернення на роботу людини, яку щойно звільнили. «Місія», про яку говорить Альтман, імовірно, є місією OpenAI «забезпечити, щоб загальний штучний інтелект приносив користь усьому людству», підкреслює видання.

Источник: focus.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Україна має думати про повоєнне врядування на місцевому рівні та захист прав громадян — Владімір Пребіліч

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY