ПолiтДумка

Найбільші акціонери планують змусити Apple розкрити інформацію про використання штучного інтелекту

29 февраля
04:19 2024

Деякі з найбільших інвесторів Apple мають намір завтра чинити тиск на компанію, щоб змусити її розкрити інформацію про використання інструментів штучного інтелекту, повідомляє Financial Times.

Завтра відбудуться щорічні збори акціонерів, на яких ті, хто має велику частку в компанії, зможуть висунути свої пропозиції. Одна з резолюцій, представлена ​​Американська федерація праці – Конгрес виробничих профспілок (AFL-CIO), вимагає від Apple розкрити інформацію про використання штучного інтелекту та етичні принципи, які компанія прийняла щодо цієї технології.

Резолюцію збираються підтримати Norges Bank Investment Management та Legal & General, восьмий та десятий за величиною акціонери Apple. Norges Bank, який керує найбільшим у світі фондом національного добробуту, у своїй заяві написав, що рада директорів Apple повинна враховувати «соціальні наслідки своєї діяльності та продуктів». Крім того, Legal & General заявила, що Apple “дуже мало розкриває інформацію про свій підхід до управління ризиками, пов’язаними зі штучним інтелектом”.

Legal & General зустрілася з Apple, щоб обговорити питання штучного інтелекту, але та відмовилася підвищити прозорість розробки та використання цієї технології.

«APPLE МАЄ БУТИ ПРОЗОРОЮ У ВИКОРИСТАННІ ШІ ТА ПРОЦЕСАХ УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ», – ЗАЯВИЛИ В КОМПАНІЇ.

Найбільша консалтингова компанія Institutional Shareholder Services закликає інвесторів Apple підтримати резолюцію про використання ШІ, стверджуючи, що керівництво Apple «не визначає конкретно потенційні ризики, пов’язані з використанням штучного інтелекту», і, як наслідок, «є побоювання щодо здатності акціонерів правильно оцінити ризики, пов’язані із використанням технології».

Тим часом Apple закликає інвесторів відхилити резолюцію, стверджуючи, що сфера охоплення звіту, що запитується, надмірно широка і може включати розкриття стратегічних планів та ініціатив, що завдають шкоди конкурентній позиції. Петиції акціонерів США зазвичай немає обов’язкової сили, але ті, що отримують підтримку понад 30% інвесторів, зазвичай чинять достатній тиск на організацію, щоб змусити її зробити дії. Очікується, що на WWDC цього року Apple анонсує низку нових функцій штучного інтелекту для своїх пристроїв.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Який реальний стан нафтопереробної галузі росії після атак дронів та паводків – ISW

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!