ПолiтДумка

Названі 4 типи СМС, які небезпечно зберігати в телефоні

15 мая
08:21 2024

Якщо доступ до вашого телефону навіть ненадовго отримає стороння людина, з СМС вона може дізнатися багато інформації, яку зможе використати проти вас. Тому важливо вчасно видаляти зі смартфона небезпечні повідомлення.

Про це написав ITechua.

СМС з логіном та паролем

Здається, тут усе зрозуміло. Намагайтеся запам’ятовувати ці дані. Звичайно, зручно тримати всі свої логіни та паролі під рукою, але це також приємно зловмисникам.

СМС з особистими даними

Зловмисники можуть дізнатися вашу домашню адресу з повідомлення від кур’єрської служби. Або якийсь магазин або сервіс привітав вас з днем народження.

Також в повідомленнях можуть міститися адреси електронної пошти, повідомлення про реєстрацію на ресурсах та сервісах тощо.

Таким невибагливим методом можна зібрати досить багато даних про вас, щоб надалі скористатися нею зі зловмисною метою.

СМС від банків

Будь-які банківські повідомлення теж краще одразу видаляти. СМС про стан рахунків, про перекази, про зарахування тощо. Будь-яка подібна інформація може виявитися чутливою.

Підозрілі СМС та спам

Сумнівні повідомлення з посиланнями видаляйте негайно. Навіть якщо ви не збираєтесь по них переходити, поки вони зберігаються на телефоні, ви не безпеці.

По-перше, перейти на посилання можна випадково. По-друге, це може зробити хтось інший, наприклад, дитина, яка взяла телефон пограти.

Источник: smart.novyny.live


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Європа планує збільшити обсяги виробництва озброєнь

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!