ПолiтДумка

Названо 10 прихованих функцій iPhone, про які багато хто не знає

24 апреля
21:06 2024

Сьогодні ми поговоримо про десять чудових функцій iPhone, які багато хто з вас міг пропустити. Ці фішки реально корисні та прокачають ваш досвід використання айфону на новий рівень. Тож хапайте свої яблучні девайси та погнали!

Почнемо із браузера Safari. Буває, шукаєш щось на сайті і тупиш, тому що кнопка пошуку захована хрін знає де. Але є лайфхак! Вбиваєте слово у рядок пошуку вгорі і не тикаєте на Enter, а гортаєте вниз.

Там буде опція “Шукати на цій сторінці”. Тиснете на неї – і вперед, шукайте потрібне слово прямо на сайті. Економить купу часу та нервів!

Любите міняти іконки подекуди? Тоді вам сподобається ця фішка. Не потрібно довго затискати іконку та чекати. Просто тикаєте на порожнє місце на екрані і одразу переходьте в режим редагування. А якщо треба пересунути іконку, то тиснете на неї, відводьте палець і переміщаєте. Швидко та зручно, прямий як Флеш!

Для тих, хто часто тріщить FaceTime, є крута фішка – режим “Ізоляція голосу”. Він реально робить ваш голос чистішим і голоснішим, ніби ви в студії записуєтеся.

Цю опцію можна знайти у налаштуваннях звуку під час дзвінка. Включаєте її та флексите перед друзями та рідними своїм шикарним голосом. Прям як у Шаляпіна, їй-богу!

Коли друкуєте, спробуйте ці жести з трьома пальцями:

  • Тап по екрану – з’явиться меню з опціями копіювати, вставити і т.д.

  • Зведіть пальці разом – скопіюєте виділений текст

  • Розведіть пальці – вставте скопійований текст

Економить купу часу і позбавляє головного болю з виділенням тексту та пошуком потрібних кнопок. Мені прямо зайшло, тепер тільки так і роблю.

Пам’ятаєте про 3D Touch? Цю фішку багато хто забув, а дарма. Якщо затиснути іконку програми, можна швидко викликати різні опції. Наприклад, у Фітнесі так можна поділитися активністю, а в інших прикладах – знайти ще корисніші функції. Так що тисніть на іконки сміливо, може чого цікавого знайдете!

Камера вміє показувати фотки та видоси, які ви зробили рівно рік тому. Прикиньте, відкриваєте Камеру, а там така кнопка – Рік тому. Натискаєш і поринаєш у ностальгію та спогади. Щоправда, фіча працює тільки якщо ви щось знімали того дня рік тому. Але все одно прикольно, мені подобається!

Дратують дзвінки від лівих номерів? У мене є для вас рішення. Ідіть у Налаштування -> Телефон, там шукаєте опцію “Заглушення невідомих”. Включаєте її – і все, тепер залітні номери не зможуть до вас додзвонитися. Тільки контакти зі списку, із пропозицій Siri та ті, кому ви самі дзвонили. Так що вмикайте, якщо втомилися від спаму. Захистить крутіше, ніж презерватив!

Якщо зустріли у тексті незнайоме слово, то необов’язково тікати шукати його у Вікіпедії. Просто виділяєте його і тикаєте “Подивитися”. Вам покажуть значення слова та варіанти його використання. Можна навіть одразу погуглити, якщо натиснути “Пошук в інтернеті”. Зручно, коли читаєш якусь мудру статтю чи книгу і хочеш швидко просікти тему.

Останній лайфхак – як перезавантажувати iPhone в один дотик. Для цього заходимо в Команди, тиснемо плюсик, шукаємо дію “Вимкнути” та додаємо його. Потім натискаємо на цю дію та вибираємо “Перезавантажити”. Готово! Тепер можна винести цю команду на головний екран та перезавантажувати айфон однією іконкою.

З НАУКИ ТРЕБА РОБИТИ ЦЕ РАЗ НА ТИЖДЕНЬ, ЩОБ ТЕЛЕФОН НЕ ТУПИВ. ТАК ЩО ДЕРЗАЙТЕ, ХЛОПЦІ!

Бонусом іде команда для швидкого доступу до налаштувань геолокації:

Заходимо знову до Команди, тиснемо плюс і шукаємо дію “Відкрити URL”. Вставляємо туди спеціальний код (він буде у закріпленому коменті) та готово. Тепер у вас є іконка для моментального доступу до геолокації налаштувань. Можна швидко вирубувати та врубувати, коли потрібно. Щоправда, доведеться щоразу підтверджувати перехід у Налаштування, але це дрібниці. Зате економія часу та нервів очевидна!

На цьому все, друзі! Ось такі 10 офігенних фішок для айфона, які знадобляться кожному. Ставте лайк, підписуйтесь на канал і обов’язково пишіть у коментах, які фішки використовуєте ви і що ще хочете дізнатися.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Всі смартфони з операційною системою Android довше працюватимуть від акумулятора

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!