Названо 5 функцій, які бажано відключити в Android-смартфоні
У цій статті хочу розповісти про деякі можливості вашого смартфона, які краще відключити. Адже від них не дуже багато користі. Розробники стараються з кожним разом все більше і більше новацій внести для пришвидшення і покращення роботи вашого гаджета. Хоча вони є більш актуальними для новіших моделей, бо попередні можуть мати не досить сильний акумулятор чи процесор. Отже, для продуктивної роботи вашого смартфона, краще вимикати певні функції.
Виправлення помилок у повідомленнях
Цю функцію можна вимкнути в меню «Параметри». Там є розділ «Автозаміна», або «Автовиправлення».
Ми іноді допускаємо помилки в написанні слів, але суть думки співрозмовник в основному розуміє. А от функція виправлення може замінити цілком звичне слово на якесь не доречне. Тому доводиться відправляти ще декілька повідомлень, щоб пояснити що ви мали на увазі. Це витрачає час і дуже злить. Тому доречніше цю функцію одразу відключити.
Android як модем
Цю функцію також не варто завжди залишати ввімкненою. Тому, що всі пристрої, які раніше були підключеними, зможуть і надалі підключатись, перебуваючи неподалік. Це згубно впливає на телефон та заряд його акумулятора, а також уповільнює швидкість. Краще змінювати пароль підключення і вчасно розривати його. Використання смартфона як точки доступу дуже зручно, але не слід забувати про вимкнення.
Вимкнення Bluetooth
Раніше ми вважали, що Bluetooth та інтернет на телефоні краще вмикати лише при необхідності, а після користування обов’язково вимикати, бо це швидко розряджає акумулятор. Але з розвитком технологій ситуація змінилась. Необхідність вимкнення з’являється лише через те, що з допомогою Bluetooth ми підключаємо багато аксесуарів, які можуть спрацювати в непотрібний момент. Або з лихими намірами в будь-який момент до вас має змогу підключитись стороння особа. Тому краще це тримати під контролем.
Оптимізація ОП
Чомусь мало хто говорить про те, що така функція уповільнює роботу вашого гаджета. Також вона може не допустити потрібні вам дзвінки чи повідомлення. Тож краще її одразу вимикати і не вмикати взагалі. Адже ваш комп’ютер, телефон або телевізор з такими можливостями, працюватиме не так продуктивно, як повинен.
Автооновлення
Скажу лише, що автоматичне встановлення оновлень негативно впливає на швидкість роботи гаджета та його продуктивність. Адже часто вони мають помилки і не до кінця допрацьовані. Та і не приносять ніякого задоволення оновлення, яке змінює дизайн програми без вашого відома.
Источник: itsider.com.ua