ПолiтДумка

Названо 7 хвороб, від яких не можна вилікуватися

01 мая
19:48 2023

При утворенні будь-яких симптомів ми відразу біжимо до лікаря в надії, що нічого страшного. Адже існують такі захворювання, від яких або складно позбутися, або неможливо вилікуватися зовсім. Причому симптоми у багатьох з них цілком банальні.

Сьогодні розповімо саме про такі хвороби.

Хвороба Альцгеймера

Деменція утворюється через зміни в нервовій системі, зазвичай в головному мозку. Звідси-проблеми з пам’яттю, мисленням, судженнями. Людина в літньому віці стає немов дитиною. А коли зміни стають незворотними, він стане інвалідом. Ключовими причинами хвороби Альцгеймера є гіпертонія, розумова робота, відсутність фізичного навантаження, спадковість. Захворювання, на жаль, молодшає, з ним стикаються люди навіть після 40 років, хоча колись хвороба чіпала тільки людей у віці 70+.

Але що ще прикріше – лікування від Альцгеймера не існує. Нині застосовуються медикаменти спрямовані на підтримку і гальмування змін в головному мозку.

Цукровий діабет

Дефіцит інсуліну або порушення в тканинах, які на нього реагують, призводять до цукрового діабету. Без інсуліну тканини не отримують достатньо енергії, адже глюкоза не потрапляє в клітини. Підвищується рівень цукру в крові, пошкоджуються судини, нервові волокна, шкіра, внутрішні органи, сітківка. Ліків для відновлення підшлункової залози або рецепторів тканини не існує, проте ін’єкції інсуліну і ліки, що знижують рівень цукру, здатні допомогти пацієнтам.

ВІЛ та СНІД

Вилікуватися від ВІЛ і СНІД неможливо: це відомо кожному. Вірус імуннодефіциту вражає лімфоцити, від чого вони втрачають протиінфекційний захист. Зміни в організмі здатні переходити в термінальну стадію, коли розвивається СНІД. Імунітет стає надзвичайно слабким, тому навіть легкі інфекції переносяться вкрай важко. Треба зауважити, що зараз не всі пацієнти доживають до СНІДу, терапія дозволяє існувати і з ВІЛ-інфекцією довгі роки. Однак повністю вилікуватися неможливо.

Хвороба Паркінсона

З віком недуга прогресує, хоч і не призводить до летального результату. При цьому на тлі захворювання можуть розвинутися різні неврологічні ускладнення, в тому числі травми, а це може бути небезпечно для життя. Паркінсон проявляється у вигляді погойдувань голови, тремтіння в руках, які з часом тільки наростають. Немає єдиної схеми лікування, кожному препарати призначають індивідуально. Але це не виліковує повністю.

Розсіяний склероз

Медики не розуміють механізм розвитку патології, але знають – це аутоімунне захворювання нервової системи. Серед факторів ризику виділяють генетику, екологію, віруси і їх поєднання. Власні імунні клітини атакують власні нейрони, від чого вони поступово вмирають. Симптомами є порушення зору, загальна скутість, труднощі при ходьбі, болі в тілі і напади запаморочення. Ідеального лікування немає, хоча деякі ліки здатні загальмувати розвиток хвороби.

Поліомієліт

Колись це захворювання було причиною інвалідності великої кількості дітей. Параліч нижньої частини тіла щороку “заробляли” близько 15 тисяч дітей. Щеплення дозволяють знизити ризик захворювання, але ліки від самої хвороби не придумали досі.

Астма

Бронхіальна астма переслідує чималу кількість пацієнтів. Існуючі медикаменти і терапії покликані для усунення симптомів, але не виліковують повністю. Задишка, кашель, хрипи, напади задухи будуть повторюватися, якщо не знижувати активність запальних процесів.

Источник: glamour.kyiv.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Блінкен: Ми не дозволимо Путіну використовувати зиму як зброю проти України

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!