ПолiтДумка

Названо функцію у вашому смартфоні, яка розряджає батарею за один день

02 марта
15:23 2024

Виконавши такі дії, можна вимкнути режим вібрації на своєму смартфоні, що допоможе продовжити термін служби батареї.

Щоб продовжити термін служби батареї вашого смартфона, ви можете виконати такі дії, щоб вимкнути режим вібрації, який зазвичай споживає більше енергії акумулятора:

Як вимкнути вібросигнал на вашому смартфоні

Відкрийте головне меню свого смартфона.

Знайдіть і торкніться піктограми «Параметри».

У меню «Параметри» знайдіть опцію, пов’язану зі звуками або налаштуваннями звуку.

Виберіть «Звуки та вібрація» або аналогічний варіант зі списку.

Знайдіть конкретне налаштування, пов’язане з вібраціями. Це може бути позначене як «Вібрація під час дзвінка» або щось подібне.

У налаштуваннях вібрації виберіть опцію «Вимкнути» або вимкнути вібрацію.

Збережіть зміни.

Це особливо корисно, якщо ви виявите, що ваша батарея швидко розряджається, оскільки вібраційний двигун може робити значний внесок у енергоспоживання. Вимкнення непотрібних функцій, таких як вібрація, допоможе телефону довше утримувати заряд.

Батарея смартфона — це пристрій, який зберігає електричну енергію та призначений для живлення смартфона. Вона зазвичай складається з одного або кількох літій-іонних або літій-полімерних елементів. Ці типи батарей вибрані через їх високу енергетичну щільність, що дозволяє створювати тонкі та компактні батареї з високою ємністю.

Батарея смартфона заряджається через роз’єм для заряджання, який може бути підключений до мережі змінного струму через адаптер або USB-порту комп’ютера або іншого пристрою. Заряд батареї зазвичай тримається протягом декількох годин, залежно від потужності зарядного пристрою та стану батареї. Час роботи смартфона без підзарядки також залежить від багатьох факторів, включаючи інтенсивність використання, налаштування пристрою та вік батареї.

Источник: popcorn.politeka.net


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

РФ зупинить не пакет допомоги, а єдиний фронт партнерів та України — Кулеба

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!