ПолiтДумка

Названо країну Європи, що стала лідером за кількістю криптовалютних компаній

25 сентября
05:19 2023

Згідно з дослідженням DL News, Польща стала основним хабом для нових зареєстрованих криптокомпаній у ЄС. Так, із 2000 компаній у 27 країнах блоку майже половина базується в Польщі. У DL News пояснили, що реєстрація в країні займає лише два тижні і коштує менше ніж € 150.

Відкривши місцеву філію, компанії отримують легший доступ до решти європейського ринку. Юрист польської фірми tau. legal Ярослав Новацький зазначив, що деякі компанії реєструються в Польщі лише для того, щоб закріпитися до ЄС.

Польща, де зареєстровано 938 криптокомпаній, значно випереджає своїх конкурентів. Лише Литва (499) та Італія (125) мають понад сто криптокомпаній в офіційному списку постачальників послуг у сфері віртуальних активів. У Польщі зареєстровані Coinlab та біржа Bitcoin. ro, а також естонські компанії, такі як Fintechx OU та BC Trade Europe OU. Найбільша криптобіржа Binance також зареєструвала у Варшаві свій польський підрозділ Binance Poland.

За словами Новацького, наразі директорам криптокомпаній необхідно лише заявити про дотримання законів щодо боротьби з відмиванням грошей та надати докази наявності досвіду роботи з цифровими активами. При цьому весь процес реєстрації може бути здійснений онлайн.

Оскільки Польща не відносить криптовалюти до регульованих видів фінансової діяльності, процес реєстрації здійснюється Палатою податкового адміністрування, а не польським Управлінням фінансового нагляду. Це також означає, що криптофірми не повинні отримувати ліцензію, яка є суворішим процесом, ніж реєстрація, якщо вони не підпадають під дію інших європейських законів, що стосуються цінних паперів або платіжних послуг.

Нагадаємо — минулого тижня дослідники Forex Suggest опублікували звіт, у рамках якого розповіли про країни, які найбільш підготовлені до прийняття криптовалют. Експерти вивчили шляхи поширення цифрових активів, використавши статистику біткоїн-банкоматів, кількості підприємств, доступності та законності операцій з віртуальними монетами. Лідерами 2023 року стали Гонконг, Швейцарія, США, Грузія, Словенія, Канада, Австралія, Німеччина, Болгарія та Панама.

Источник: noworries.news


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський обговорив із прем’єром Іспанії графік надходження озброєння

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!