ПолiтДумка

Названо найпопулярніші кольори автомобілів в Україні

27 марта
01:57 2023

П’ять найпопулярніших автомобілів в Україні у 2023 році: Погляд на лідерів ринку за кольором

У 2023 році на українському авторинку було реалізовано близько 6,7 тис. нових легкових автомобілів. Згідно зі звітом асоціації “Укравтопром”, до п’ятірки бестселерів ринку увійшли RENAULT Duster, SUZUKI Vitara, VOLKSWAGEN ID.4, TOYOTA Land Cruiser Prado та MERCEDES-BENZ GLE.

RENAULT Duster: найпопулярніші кольори

Лідером ринку за перші два місяці року став RENAULT Duster з результатом 574 проданих одиниць. Звіт показує, що найбільше цих кросоверів було зареєстровано в білому (305 одиниць) і сірому (232 одиниці) кольорах.

SUZUKI Vitara: сірий та білий – найпопулярніші кольори

SUZUKI Vitara посіла друге місце з результатом 307 проданих одиниць. У звіті зазначається, що більшість власників автомобілів віддали перевагу сірому (121 авто) та білому (53 авто) кольорам.

VOLKSWAGEN ID.4: сірий та білий кольори залишаються лідерами

З результатом 264 продані автомобілі VOLKSWAGEN ID.4 увійшли до трійки бестселерів в Україні. Згідно зі звітом, українці придбали 114 сірих і 85 білих автомобілів цієї моделі.

TOYOTA Land Cruiser Prado: чорний колір панує над усім

Четвертим найпопулярнішим автомобілем в Україні у 2023 році став TOYOTA Land Cruiser Prado з результатом 241 проданий автомобіль. Звіт показує, що більшість покупців цього позашляховика віддавали перевагу чорному кольору (114 автомобілів), за яким слідують білий і сірий – по 47 одиниць.

MERCEDES-BENZ GLE: класичні кольори для перемоги

MERCEDES-BENZ GLE посів п’яту сходинку з результатом 202 продані одиниці. Згідно зі звітом, покупці цього автомобіля найчастіше обирали класичні кольори, такі як чорний (92 автомобілі) та білий (52 автомобілі).

На завершення у звіті висвітлено п’ятірку бестселерів українського авторинку у 2023 році та названо найпопулярніші кольори серед покупців автомобілів. Варто зазначити, що білий та сірий кольори стали найпопулярнішими серед українців.

Источник: avtosota.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Украина вошла в 10-ку самых дорогих сборных Евро

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!