• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Неврологи назвали головну небезпеку споживання енергетиків

18 марта
21:52 2023

Через вживання енергетичних напоїв може розвинутися виснаження організму, збій у роботі нервової системи та всіх гормональних систем. Також знижується імунітет та підвищується захворюваність. Про це попередили лікарі-неврологи Павло Хорошєв та Роман Люкманов.

Як пояснили фахівці, основна шкода від енергетиків пов’язана із стимуляцією метаболізму. В результаті, як зазначив Хорошєв, відбувається виснаження ресурсу клітин та порушення їх нормальної діяльності.

«Спостерігається збій у роботі гіпофіза. Якщо вживання енергетиків стало системним, то в майбутньому буде складно поновити роботу всіх гормональних систем», — додав невролог.

Люкманов, своєю чергою, назвав такі напої сурогатом енергії.

«Будь-яке штучне збільшення потенціалу призводить до того, що людина надмірно витрачає власні ресурси, які потребують адекватного поповнення. Якщо цього не відбувається, то може постраждати будь-яка система життєдіяльності», — зазначив лікар.

За словами лікаря, першою страждає нервова система, розвиваються різні розлади, знижується імунітет, підвищується захворюваність. Крім того, через передозування енергетиками у людини може виникнути тахікардія. Якщо пульс більше 90 ударів на хвилину протягом півгодини не падає, слід звернутися до лікаря, резюмував невролог.

Источник: medicalanswers.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Джонні Депп розповів, якому життю віддає перевагу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY