ПолiтДумка

Нігерія відмовилася визнавати дипломи медиків, видані в Україні з 2022 року

03 июля
14:18 2022

Медично-стоматологічна рада Нігерії попередила студентів, які навчалися у вищих медичних навчальних закладах України очно, а після початку широкомасштабної агресії рф проти України — онлайн, що дипломи, видані у 2022 році, не будуть визнаватися в країні.

Як передає Укрінформ із посиланням на Бі-бі-сі, відповідне повідомлення отримали студенти, які навчалися в Україні.

«Ми хочемо повідомити широкій громадськості, що медичні та стоматологічні дипломи, видані медичними навчальними закладами в Україні з 2022 року, не будуть визнаватися Медично-стоматологічною радою Нігерії, доки не відновиться звичайна академічна діяльність», — йдеться у повідомленні ради, яке було розіслане студентам.

Студент Мозес Дамілол Фегінтол, який навчався на шостому й останньому курсі Сумського державного університету України, розповів, що через розпочату росією війну був змушений тікати з України. Він розповів Бі-бі-сі, що не може влаштуватися на роботу, бо отриманий в Україні диплом не визнають.

Чоловік не один такий — загалом з України виїхали понад тисяча нігерійців, більшість із них — студенти. Зараз вони намагаються добитися від уряду скасування рішення про невизнання дипломів, отриманих в Україні, через те, що останній період навчання через війну відбувався онлайн.

Источник: ukrinform.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Рішення Польщі припинити поставки зброї не впливає на нашу підтримку України — Євросоюз

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY