ПолiтДумка

Німеччина вирішила відмовитись від китайських компонентів у мережі 5G

11 июля
04:13 2024

Уряд Німеччини та оператори мобільного зв’язку досягли принципової домовленості про поетапне вилучення компонентів китайських технологічних компаній з мережі 5G протягом наступних п’яти років.

Як пише «Європейська правда», про це повідомляє Reuters з посиланням на поінформовані джерела.

Досягнута угода дає операторам Deutsche Telekom, Vodafone та Telefonica Deutschland більше часу для заміни критично важливих деталей.

Згідно з попередньою угодою, що обумовлена міркуваннями безпеки, оператори спочатку вилучать з центрів обробки даних 5G обладнання таких компаній, як Huawei та ZTE у 2026 році, повідомили джерела. За їхніми словами, остаточний договір ще не підписаний.

У відповідь на прохання прокоментувати ситуацію міністерство внутрішніх справ Німеччини повідомило Reuters, що переговори уряду з мобільними операторами тривають.

«Уряд діє на основі стратегії національної безпеки й стратегії щодо Китаю про зменшення можливих ризиків та залежності у сфері безпеки», – сказав представник відомства.

Німеччина вважається країною, яка відстає у впровадженні заходів безпеки Європейського Союзу для мереж 5G.

Телекомунікаційні оператори країни раніше чинили опір зусиллям уряду, спрямованим на поступову відмову від послуг Huawei, водночас китайська компанія назвала це «політизацією» кібербезпеки у ФРН.

Минулого тижня Єврокомісія запровадила тимчасові компенсаційні мита на імпорт електромобілів з Китаю.

Перед тим США закликали Європу серйозно поставитися до підтримки Китаєм Росії.

Нагадаємо, Німеччина має стратегію щодо Китаю, яка констатує, що КНР залишається незамінним партнером у вирішенні глобальних проблем, та в останні роки на тлі централізації влади в країні посилились китайсько-німецьке суперництво й конкуренція.

Источник: eurointegration.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Кривбасс на сборах сильнее топ-клуба Хорватии

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!