• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Nissan планує створити новий електричний пікап

28 января
06:30 2023

З’явилися подробиці планів Nissan на північноамериканський ринок. Як повідомляє Automotive News, дилери японської марки у США чекають на новий електричний пікап розміром з Frontier (або навіть його батарейну версію), але при цьому незадоволені рішенням компанії відправити у відставку повнорозмірний Titan. 

Nissan зі свого боку відзначає падіння попиту на Titan і, навпаки, зростаючий інтерес клієнтів до електричних пікапа менших габаритів.

Чутки про можливу відставку Titan з’явилися ще 2021 року. Тоді повідомлялося, що Nissan відмовився від розробки моделі нового покоління через низькі результати продажів актуального Титану. З цього американські ЗМІ зробили висновок, що повнорозмірний пікап піде на спокій, коли його життєвий цикл закінчиться – у 2024 або в 2025 роках.

За даними CarSalesBase.com, продажі Titan планомірно знижувалися з 2018 року: якщо в 2017 році американські дилери реалізували більше 52,9 тисяч таких пікапів, то в 2018 році попит впав до 50,5 тисяч штук, в 2019-му – до 31, 5 тисяч штук, а в «коронавірусному» 2020-му продали всього 26,4 тисячі екземплярів.

У той же 2020 Nissan Titan пережив планове оновлення, в ході якого була збільшена потужність 5,6-літрового «атмосферника» V8 – з 395 до 406 кінських сил. З рестайлінгом Nissan скоротив присутність Titan у Північній Америці: його перестали продавати в Канаді, пояснивши це рішення бажанням зосередитись на сегменті кросоверів.

У 2021 році моделі вдалося покращити своє становище і навіть перевершити за продажами Ram – кількість проданих екземплярів перевищила позначку 27,4 тисячі. А у 2022-му продажі скотилися до 15 тисяч штук, так що модель не потрапила навіть у топ-15 у своєму сегменті.

Дилери Nissan зазначають, що, незважаючи на падіння попиту на Titan, повнорозмірні пікапи приносять їм значний прибуток у сферах продажу запчастин та сервісного обслуговування. Крім того, саме Titan продавці вбачають наступним автомобілем у лояльних клієнтів, які зараз їздять на Frontier. Втім, у майбутньому їм можуть запропонувати альтернативу у вигляді електричного пікапа, хоч і меншого розміру.

Источник: theroad.in.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Швеция — Бельгия: смотреть онлайн видеотрансляцию матча Евро-2024 — Футбол, сб. Швеции, сб. Бельгии, сб. Швеции — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY