ПолiтДумка

Нова компанія Альтмана створить ШІ-тренера зі здоров’я

11 июля
05:21 2024

OpenAI фінансує Thrive AI Health, мобільний застосунок, що використовує штучний інтелект для створення індивідуальних планів покращення здоров’я.

Про це повідомляє Time.

129 мільйонів американців мають принаймні одне серйозне хронічне захворювання. Це призводить до щорічних витрат на охорону здоров’я в розмірі $4,1 трлн. Ці цифри лише зростатимуть у міру старіння населення.

ШІ вже прискорює науковий прогрес у медицині, сприяючи проривам у розробці ліків та діагностиці захворювань, таких як рак. OpenAI співпрацює з Color Health для допомоги лікарям у скринінгу раку та створенні планів лікування.

Вплив на здоров’я мають п’ять основних форм поведінки: сон, харчування, рух, управління стресом та соціальний зв’язок. Thrive AI Health, фінансований OpenAI Startup Fund та Thrive Global, розробляє індивідуального тренера з охорони здоров’я на основі ШІ, доступного як мобільний застосунок та в корпоративних продуктах. Цей тренер, навчений рецензованій науці та методології зміни поведінки Thrive, буде враховувати ваші біометричні дані та медичні показники для створення індивідуальних рекомендацій.

Персоналізований тренер зі здоров’я ШІ допоможе вам контролювати здоров’я, нагадуючи про ліки, пропонуючи здорові варіанти харчування та заохочуючи фізичну активність. На відміну від загальних рекомендацій, ШІ надаватиме точні поради, адаптовані до вашого розпорядку дня та вподобань.

Використання ШІ у здоров’ї дозволить масштабувати та демократизувати переваги зміни поведінки, роблячи її доступною для більш широкого кола людей. ШІ може допомогти зменшити нерівність у сфері охорони здоров’я, пропонуючи доступні та здорові рішення для тих, хто цього потребує.

Це означає, що в майбутньому ШІ може покращити не тільки тривалість життя, але й якість здоров’я, сприяючи кращому вибору, що позитивно вплине на фізичне, психічне та емоційне здоров’я.

Источник: speka.media


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Українська делегація летить у США 29 липня — Арахамія

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!