ПолiтДумка

Нові iPhone 15 вже стали дешевшати в ціні

09 октября
15:23 2023

З моменту запуску ціни на багато моделей серії iPhone 15 у сторонніх каналах дуже швидко впали. За словами дилера в Хуацянбеї, багато моделей iPhone 15 Pro і 15 Pro Max вже коштують менше, ніж на офіційному сайті.

Найбільша різниця сягає 200 доларів, зокрема ціна синьої титанової версії iPhone 15 Pro з флеш-пам’яттю ємністю 1 ТБ впала до 1580 доларів, тоді як на офіційному сайті Apple ціна становить 1780 доларів.

Після виходу серії iPhone 15 багато користувачів мережі скаржилися на погане розсіювання тепла та сильний перегрів iPhone 15 Pro. 5 жовтня Apple представила користувачам iPhone офіційну версію iOS 17.0.3., заявивши, що це оновлення містить важливі виправлення помилок та оновлення безпеки, а також вирішує проблему перегріву. Втім, тести показали протилежне.

Крім того, ми публікували відгуки багатьох користувачів iPhone 15 Pro, а також фотографії, які підтверджують, що проблема вигоряння екрана стає масовою.

Источник: portaltele.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Дортмундская Боруссия — фаворит в борьбе за Серу Гирасси

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!