ПолiтДумка

Новий китайський дрон-рятівник HH-100 зможе доставляти допомогу в найвіддаленіші куточки

12 апреля
15:17 2024

У Китаї представили новинку – вантажний дрон HH-100, розроблений компанією Xi’an Aircraft Industry. Дрон HH-100 успішно пройшов випробування, продемонструвавши стабільні характеристики та точне автономне керування, допущений до свого першого польоту. Цей дрон відкриває нові можливості для доставки вантажів.

Завдяки міцній конструкції, що забезпечує максимальну злітну масу 2000 кг та вантажопідйомність 700 кг, китайська інновація покликана значно підвищити швидкість та ефективність доставки предметів першої необхідності до кризових зон.

Експлуатаційні можливості HH-100 дозволяють йому долати відстань до 520 кілометрів із крейсерською швидкістю 300 км/год, забезпечуючи швидку доставку продовольства, медикаментів та інших критично важливих вантажів до постраждалих районів.

Цей діапазон і швидкість перевершують багато існуючих моделей, що дозволяє швидше реагувати на невідкладні потреби, що має вирішальне значення в перші години після стихійного лиха, коли траси недоступні.

Здатність дрону працювати на висоті до 5000 метрів робить його особливо цінним для досягнення віддалених або важкодоступних регіонів, що найбільше постраждали від стихійних лих у гористій місцевості.

Впровадження такої технології допоможе значно скоротити час реагування в районах, що постраждали від стихійних лих, тим самим рятуючи життя і знижуючи загальний вплив стихійних лих.

Источник: sundries.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Громадянина Британії звинуватили у шпигунстві на користь РФ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!