ПолiтДумка

Нову небезпеку солодкої газованої води встановили лікарі

12 апреля
21:46 2023

Різні газовані напої – улюблений напій мільйонів людей у всьому світі. При цьому лікарі вважають солодку газовану воду вельми шкідливою для здоров’я.

Нове дослідження показало ще одну небезпеку звички до таких напоїв. Воно підтвердило, що надлишок сахарози, яку використовують в напоях, може порушувати обмін речовин.

Медики вивчили 69 молодих людей у віці від 18 до 35 років. В ході експерименту вони вживали напої, що містили або глюкозу, або сахарозу. У учасників дослідження брали кров через 10, 35 і 120 хвилин після вживання солодких напоїв.

Дослідники виявили, що коли учасники пили напої з сахарозою, їх організм виробляв меншу кількість гормонів, що пригнічують почуття голоду, в порівнянні з тим, коли вони вживали напої, що містять таку ж кількість глюкози.

У дослідженні також враховувалося, що індивідуальні характеристики, в тому числі маса тіла і стать, впливають на гормональні реакції на два різних типи цукрів.

Такі дані навела один з авторів дослідження, доцент Медичної школи Кека Кейтлін Пейдж. Вона спеціалізується на боротьбі з діабетом і дитячим ожирінням. Зниження рівня цих гормонів ускладнює для організму визначення почуття ситості. Це може привести до постійного переїдання.

Источник: medicalanswers.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Макрон планирует международную встречу в поддержку Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!