ПолiтДумка

Нью-Йоркським школам заборонять використовувати Zoom для дистанційного навчання

07 апреля
12:07 2020

У зв’язку із карантином навчальні заклади стоять пусті, однак учням все одно доводиться навчатись. Однак чиновники штату Нью-Йорк мають намір заборонили використовувати Zoom, популярну програму для організації відеоконференцій, посилаючись на безпекові проблеми. Про це повідомляє TechCrunch.

«Забезпечення безпечної та надійної дистанційної освіти для наших учнів є украй важливим, і після подальшого вивчення питань безпечності, школи повинні якомога швидше відмовитись від використання Zoom», – сказала Даніель Філсон, представник департаменту освіти Нью-Йорка .

Замість цього місцева влада переводить школи в групи в Microsoft.

Заборона охопить близько 1,1 млн учнів у понад 1800 школах. Рішення про заборону Zoom було частково прийнято кіберкомандою Нью-Йорка, яку було створено в 2018 році.

Нагадаємо: рішення про майбутню заборону з’явилось після новини про те, що кілька тисяч особистих відеодзвінків, зроблених по Zoom,були опубліковані на YouTube и Vimeo. До їхнього числа, зокрема, потрапили записи консультацій з лікарями, психотерапевтами, нарад з озвученням фінансових показників тощо.

До того ж, компанія визнала, що «помилково» маршрутизувала частину відеодзвінків через Китай після того, як її обвинуватили у тому, що це могло призвести до перехоплення інформації китайською владою.

Однак представник департаменту освіти не виключив, що за умови вирішення усіх проблемних питань, учні в майбутньому зможуть повернутись до Zoom.

Источник: mind.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

У Польщі кажуть про 524 спроби незаконного перетину кордону з Білорусі за добу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY