ПолiтДумка

Очільник Instagram заявив, що соцмережі потребують більше контексту через ШІ

17 декабря
01:44 2024

Адам Моссері закликав користувачів не довіряти зображенням через поширення ШІ-контенту. Meta планує покращити маркування згенерованого ШІ контенту та надавати більше контексту про джерела.

Очільник Instagram Адам Моссері зазначив, що користувачі не повинні довіряти зображенням, які вони бачать у мережі, тому що ШІ «явно виробляє» контент, який легко прийняти за реальність. Через це він вказав, що користувачі повинні враховувати джерело і соціальні платформи повинні допомагати в цьому, пише УНН з посиланням на The Verge.

Деталі

«Наша роль як інтернет-платформ полягає в тому, щоб якнайкраще маркувати контент, згенерований ШІ», — написав Моссері у серії постів у Threads, при цьому визнавши, що «деякий контент» буде пропущений цими мітками. Через це платформи «також мають надавати контекст про те, хто ділиться», щоб користувачі могли вирішити, наскільки довіряти їхньому контенту.

Вказано, що наразі платформи Meta не пропонують багато з того контексту, про який Моссері написав, хоча компанія нещодавно натякнула на великі зміни у своїх правилах контенту.

Те, що описує Моссері, як зазначається, звучить ближче до модерації під керівництвом користувача, наприклад, Community Notes on X і YouTube або фільтрів модерації Bluesky. Чи планує Meta ввести щось подібне, як повідомляється, невідомо.

Источник: unn.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Трамп объяснил, почему сначала позвонил Путину

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!