ПолiтДумка

Одна з найбільших ІТ-компаній в Україні звільнила 1000 фахівців і відкриває офіси за кордоном

05 декабря
14:44 2023

Український підрозділ ІТ-компанії GlobalLogic Inc. (входить у Hitachi Group) з початку повномасштабної війни звільнив понад 1000 фахівців.

Про це Head of Legal у GlobalLogic Ukraine Дмитро Лиганов розповів у інтерв’ю українській редакції Forbes.

«(Зараз у нас) 575 проєктів, але ця цифра мало про що каже. Залежить від «величини» проєкту… Ця цифра сама по собі не є хорошим індикатором здоровʼя галузі. Кількість людей у динаміці – є. Кількість відкритих позицій в динаміці – є. У січні 2022-го в нас було майже 7500 фахівців. Станом на зараз – менше ніж 6500″, – сказав топменеджер.

За його словами, ускладнює роботу компанії неможливість забронювати переважну більшість працівників та відновити закордонні відрядження для переговорів із замовниками.

Лиганов уточнив, що з десятки найбільших IT-компаній GlobalLogic забронював чи не найменше працівників – всього 10. Він пояснив, що у компанії близько 100 штатних працівників, решта оформлені як ФОП, тому забронювати їх неможливо.

«Якщо говорити про очікування клієнтів, то всі ключові люди в команді не мають бути під ризиком мобілізації. Ключові люди – це приблизно половина команди. Загалом, чим більше людей, тим більше шансів, що клієнт буде нарощувати проєкти», – додав топменеджер.

Источник: biz.censor.net

Share

Статьи по теме

Последние новости

Прем’єр Болгарії приїхав в Україну

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!