ПолiтДумка

Операційна система iOS 18 отримає декілька нових функцій в Apple Music

23 мая
03:38 2024

Нововведення також з’являться в MacOS 15. Про це повідомляє Appleinsider, посилаючись на власні джерела.

Як повідомляє джерело, йдеться про пару покращень сервісу Apple Музика. Одним із них стане просунутий кросфейд (плавний перехід між треками). В даний момент, функція працює наступним чином: поточна композиція поступово стихає і поєднується з наступною. Так створюється відчуття безперервності звуку. 

З переходом на iOS 18 кросфейд обіцяють зробити розумнішим, а його параметри регулюватимуться від 1 до 12 секунд. Швидше за все, система синхронізуватиме темп композиції так, щоб перехід був максимально гармонійним. 

Далі згадується якась опція Passthrough для тієї ж Apple Музики і QuickTime Player. Її можливості не уточнюються, але відомо, що Apple вже переступила до тестування. Як вважає джерело, функція може бути пов’язана з новими можливостями просторового звуку Dolby Atmos.

Також інсайдери розповіли про роботу над «просторовими іграми», проте подробиць про те, що це може бути надати не змогли.

Як очікується, iOS 18 представлять на WWDC 24, яка стартує 10 червня 2024 року.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Стефанчук обговорив із президенткою Бундесрату європейську та євроатлантичну інтеграцію України

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!