ПолiтДумка

Озвучено прості рекомендації щодо продовження терміну служби смартфона

11 августа
20:03 2022

Експерти дали кілька простих порад щодо збільшення тривалості життя мобільного пристрою. Їхнє виконання дозволить вам користуватися своїм смартфоном максимально довго.

Зберігання гаджета від впливу води

Навіть якщо у специфікації вашого смартфона стверджується, що він має вологозахисний корпус, слід мати на увазі, що 100% захист він не забезпечує. Як показує практика, в міру експлуатації навіть корпуси з IP68 починають пропускати вологу. Якщо ви впустили у воду телефон без вологозахисту, то функціонувати в колишньому режимі він уже не буде ніколи. Співробітники сервісних центрів називають такі пристрої «утоплениками».

Забезпечення захисту від механічних пошкоджень

Насамперед після придбання смартфона одягніть його в чохол. Експерти не рекомендують нехтувати цим простим заходом безпеки. Часто вони рятують гаджетам життя. Не зайвим буде захистити екран захисною плівкою чи склом.

Обережне ставлення до АКБ

Однією з основних характеристик мобільних пристроїв є автономність їх роботи. Вона залежить не тільки від ємності акумулятора, але і від його стану. Згодом будь-яка батарея починає гірше тримати заряд. Експерти рекомендують використовувати для зарядки смартфона виключно комплектні адаптери та шнури. Дешеві аналоги у переході вони купувати не радять. Ви можете зашкодити акумулятору.

Систематичне очищення

У міру експлуатації смартфон починає забруднюватись. Причому не лише зовні, а й зсередини. Йдеться про системне сміття, яке накопичується в пам’яті смартфона. Крім штатних клінерів експерти радять використовувати для очищення пам’яті смартфона перезавантаження та вимкнення. Ці методи необхідно чергувати. На відміну від перезавантаження, вимикання апарата очищає кеш повністю. Перезавантажувати/вимикати смартфон необхідно не частіше одного разу на тиждень.

Виконуючи наведені вище рекомендації, ви зможете продовжити термін служби свого смартфона щонайменше на рік, а то й більше.

Источник: prostomob.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Японія запровадила санкції проти 81 фізособи та дев’яти організацій з рф

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY