ПолiтДумка

Павло Дуров прокоментував видалення Telegram із китайського App Store

24 апреля
16:33 2024

Співзасновник Telegram Павло Дуров прокоментував ситуацію з видаленням месенджера з китайської версії App Store і зазначив, що не помітив зниження кількості завантажень програми з Китаю. У своєму блозі він висловив припущення, що ця дія була спрямована проти корпорації Apple, а не самих додатків.

Apple минулого тижня видалила в Китаї з App Store додатки-месенджери WhatsApp, Telegram, Signal і Line, виконавши таким чином розпорядження Управління з питань кіберпростору КНР. У компанії заявили, що виконують законні вимоги влади країн, де працюють, навіть якщо з цими вимогами не згодні.

Дуров зазначив, що Telegram залишається лідером за кількістю завантажень у Китаї на Android, посилаючись на дані Google Play. Він висловив упевненість у популярності свого месенджера серед китайських користувачів, які, як зазначив бізнесмен, використовують Telegram навіть незважаючи на необхідність підключати для цього VPN.

Співзасновник Telegram наголосив, що рішення китайської влади може, насамперед, вдарити по Apple, призвівши до зменшення частки ринку iPhone у Китаї. Винна в цьому буде сама компанія, оскільки не дозволяє користувачам встановлювати додатки на свої смартфони в обхід App Store.

Источник: gsminfo.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Європа планує збільшити обсяги виробництва озброєнь

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!