ПолiтДумка

Photoshop підсилено завдяки останньому стрибку ШІ, на підході глибинні фейки

16 июня
16:26 2023

Штучний інтелект вводить фотошоп у нову еру, коли ви можете змінювати зображення складними й іноді страшними способами, не опановуючи складне програмне забезпечення. Це далеко не ідеально: ви можете видалити колишню людину з фотографії лише двома клацаннями миші, хоча AI може замінити цю людину на іншу, чиє обличчя виглядає так, ніби тане.

Але цей стрибок штучного інтелекту означає, що тепер будь-хто може виконати принаймні дурну роботу в Photoshop. Той самий інструмент штучного інтелекту може як перетворювати зображення на веселу розвагу, так і використовувати для маніпулювання чи навіть експлуатації. І це додає нової гостроти питанню, яке вперше було піднято Photoshop понад 30 років тому: скільки ще ми зможемо довіряти тому, що бачимо?

Щоб отримати уявлення про те, що відбувається з вашими фотографіями — як тими, які ви бачите, так і тими, які ви робите — ми тестували бета-версію Photoshop із новою функцією штучного інтелекту під назвою «generative fill». Це відповідь виробника Photoshop Adobe на низку нових інструментів штучного інтелекту для створення зображень , які загрожують зробити його зайвим, включаючи DALL-E 2, Midjourney і Stable Diffusion.

У той час як інші служби штучного інтелекту викликали ажіотаж щодо створення абсолютно нових зображень, генеративна заливка пропонує надзвичайно зручний спосіб змінювати частини існуючих зображень. Це називається «inpainting»: виберіть те, що ви хочете замінити, і введіть те, що має ввійти в це. Цей стрибок наближає штучний інтелект до реальних фотографій — і місячна підписка на Photoshop вартістю 10 доларів США дає змогу використовувати набагато більше людей. Це виходить далеко за рамки виправлення плям і покращення фотографій із відпустки за допомогою наявних інструментів ШІ від Google та інших.

Але чи перетворює штучний інтелект Photoshop на ідеальну машину для «глибокого фейку»? Та сама технологія штучного інтелекту, яка допомогла нам видалити голубів зі знімків, також дозволила нам створити дуже переконливе зображення цілком вигаданої пожежі в Пентагоні. (Коли таке зображення нещодавно стало вірусним у Twitter , це ненадовго сколихнуло фондовий ринок.) Тим не менш, ми виявили значні обмеження — як властиві технології, так і навмисно вбудовані у Photoshop — які запобігають деяким потенційним найгіршим варіантам використання технології. Принаймні поки що.

Який Photoshopping може робити AI, а який ні? Давайте покажемо вам.

Що робить ШІ Photoshop добре

Коли ви використовуєте генеративне заповнення, ви повинні бути онлайн. Це тому, що Photoshop надсилає три частини інформації до штучного інтелекту Adobe для обробки: текст підказки, яку ви вводите, область, яку ви вибрали для заміни, і частину решти зображення, з якою він намагається злитися.

Уся ця інформація робить генеративну заливку надзвичайно ефективною для видалення об’єктів із фону, таких як радіовежі в цій сцені заходу сонця:

Штучний інтелект здатний створювати хмари, дерева або навіть цілі міські пейзажі, щоб злитися з вашим оригінальним зображенням. Ви можете використовувати генеративну заливку, щоб видалити пам’ять про боротьбу з натовпом у місці відпустки — або навіть людину, з якою ви подорожували.

Видалення людей із зображень – це миттєво навіть на складних фонах.

Той самий штучний інтелект також може додавати нові об’єкти на зображення, яких там ніколи не було, наприклад гігантського робота, якого ви бачите на нашому знімку заходу сонця нижче.

Коли це працює добре, це економить незліченні години зусиль: Photoshop створив зображення до того, як штучний інтелект вимагав вміння вирізати об’єкти, знати, як використовувати шари, знаходити вихідне зображення для додавання та регулювати освітлення та колір.

Можливо, ви не можете собі уявити, що потрібно додати гігантського робота до будь-якої зі своїх фотографій. Але художники чи навіть офіційні фотографи вашої родини можуть сприймати це як творчий старт, який дозволить їм випробувати дику ідею. Ми також виявили, що диво цього миттєвого джина уяви особливо захоплює дітей, троє з яких зібралися навколо нашого комп’ютера, видаючи команди для перевірки.

Зображення до того, як його змінив ШІ в Adobe Photoshop. (Джеффрі А. Фаулер/The Washington Post)

Це зображення було змінено ШІ. Пальми перетворили на цукерки за допомогою підказки «додайте гігантські барвисті напівпрозорі льодяники, крізь які просвічують сонячні промені». (Ілюстрація Джеффрі А. Фаулера/The Washington Post; Adobe)

Найбільше вражає те, що штучний інтелект може переконатися, що ваші зображення зливаються з кутом сонця, тінями чи навіть відображенням у воді. Він навіть надає вам три варіанти на вибір — або ви можете продовжувати налаштовувати підказку та область вибору, доки не знайдете той, який вам подобається.

Ще одне захоплююче використання: штучний інтелект розширює вихідну рамку або кадрування зображення, вигадуючи, як може виглядати решта. У соціальних мережах люди розважаються, застосовуючи цю техніку до творів мистецтва, обкладинок альбомів і фотографій. Ось як ШІ розширив знамениту картину спальні Вінсента Ван Гога:

«Спальня» (1889) Вінсента Ван Гога. (The Washington Post/TWP)

Ця картина Вінсента Ван Гога була змінена ШІ. Більше зображення було додано за його вихідні межі за допомогою підказки «заповнити». (Ілюстрація Washington Post; Adobe)

Що ШІ Photoshop робить погано

За кожне «Вау, це дуже добре!» ми отримали близько п’яти відповідей «О, це так погано» від ШІ Photoshop. Але, проявивши терпіння, ми зрештою змогли створити те, що шукали.

Основна проблема: штучний інтелект Photoshop просто не вміє генерувати певні типи об’єктів, які можуть виглядати безглуздими, напівнамальованими або просто фальшивими.

Візьмемо, наприклад, те саме зображення корови в полі зверху. Коли ми попросили штучний інтелект «додати ковбоя», ми отримали… що б це не було:

Зображення до того, як його змінив ШІ в Adobe Photoshop. (Джеффрі А. Фаулер/The Washington Post)

Це зображення було змінено ШІ. Було додано уявну корову з підказкою «додайте гігантську фотореалістичну біло-чорно-рябу корову, яка нюхає об’єктив камери». (Ілюстрація Джеффрі А. Фаулера/The Washington Post; Adobe)

Ця погана відповідь частково є функцією випадковості поточної генеративної технології штучного інтелекту — і відображенням того факту, що Adobe більше зосередилася на навчанні своїх систем створювати зображення природного вигляду.

«Є певні об’єкти, з якими, на мою думку, він справляється краще, ніж з іншими, але коли ви починаєте ставати трохи сюрреалістичнішим, трохи божевільнішим, це ще не зовсім», — сказала Марія Яп, віце-президент Adobe із цифрових зображень. нас.

Adobe також заявила, що її модель штучного інтелекту «не розроблена для спотворення темряви». Проте під час багатьох тестів ми помітили тенденцію штучного інтелекту до жахливого. Ось приклад оригінальної фотографії, зробленої з літака, де ми попросили ШІ додати космічний корабель прибульців. Натомість ми отримали літаючого монстра.

Зображення до того, як його змінив ШІ в Adobe Photoshop. (Джеффрі А. Фаулер/The Washington Post)

Це зображення було змінено ШІ. Було додано літаючу істоту з підказкою «додати НЛО». (Ілюстрація Джеффрі А. Фаулера/The Washington Post; Adobe)

Область, яку ви вибираєте на вихідному зображенні, значно впливає на результат. Штучний інтелект Adobe розроблений таким чином, щоб реагувати на форму виділення — і все, що в ньому міститься, буде повністю замінено. Це означає, що якщо ви хочете додати комусь капелюх, вам потрібно вибрати лише ту область, куди капелюх потрапить — в ідеалі в загальній формі капелюха.

Ось що сталося, коли ми попросили штучний інтелект подарувати кумедні капелюхи членам команди служби підтримки The Post , просто намалювавши рамку навколо всіх п’яти наших голів. Замість капелюхів ми отримали нові голови для пінг-понгу.

Команда служби підтримки. (Брінсон+Бенкс для The Washington Post)

Це зображення було змінено ШІ. За допомогою підказки «додати смішні капелюхи» голови людей замінили на кульки. (Ілюстрація Washington Post; Brinson+Banks для The Washington Post; Adobe)

Якщо говорити про людей, ШІ Photoshop просто жахливо справляється з ними. Ось одна, де ми попросили штучний інтелект додати ще одного учасника до іншої фотографії команди служби підтримки.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Россия использует вдвое больше снарядов КНДР, чем собственных — СМИ

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!