ПолiтДумка

Південна Корея виявила паразитів у смітті з КНДР

25 июня
11:38 2024

У смітті, яке Пхеньян відправляв у Південну Корею з повітряними кулями, виявлені паразити.

Про це повідомляє Yonhap із посиланням на Міністерство у справах об’єднання Республіки Корея.

«Численні паразити, такі як аскариди, власоглави та ниткоподібні черви, були виявлені у ґрунті, який містився у смітті», – йдеться у заяві міністерства за результатами дослідження 70 повітряних куль із КНДР.

У відомстві зазначили, що паразити, ймовірно, містилися у людських екскрементах.

Серед сміття також були виявлені фрагменти одягу — ймовірно, це речі, передані раніше Північній Кореї південнокорейською компанією. 

У міністерстві припускають, що Пхеньян у такий спосіб намагався висловити «крайню ворожість» до рекламних листівок Південної Кореї.

За даними ЗМІ, більша частина сміття складалася із макулатури та вінілу, а не зі звичайних побутових відходів. У Південній Кореї припускають, що влада КНДР намагається запобігти розкриттю інформації про повсякденне життя своїх громадян.

Як повідомляв Укрінформ, у червні Північна Корея за два дні запустила понад триста повітряних куль зі сміттям у бік Півдня.

Пхеньян називає це відповіддю на агітаційні листівки з боку Півдня, спрямовані проти північнокорейського режиму.

На початку місяця Південна Корея заявила, щовстановить гучномовці біля кордону із Північною Кореєю та відновить пропагандистські трансляції у відповідь на запуски Пхеньяном повітряних куль зі сміттям.

Источник: ukrinform.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Кривбасс на сборах сильнее топ-клуба Хорватии

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!