ПолiтДумка

Північна Корея постачає РФ неякісні снаряди 70-х років

15 мая
15:12 2024

За інформацією південнокорейських медіа, зокрема Yonhap, рОсія активно використовує артилерійські боєприпаси, вироблені в Північній Кореї у 1970-х роках, у своїй військовій кампанії проти України. Національна розвідувальна служба Південної Кореї (NIS) підтвердила, що проводить перевірку згаданих фактів, включаючи детальний аналіз співпраці між двома країнами.

Зі звітом, опублікованим Конгресом США, Північна Корея передала Росії близько 10 000 контейнерів з боєприпасами та іншими матеріалами, які потенційно включають понад 3 мільйони артилерійських боєприпасів, починаючи з жовтня 2023 року. Однак у грудні українські військові заявили, що багато з цих снарядів мають дефекти, вибухаючи перед пострілом і викликаючи пошкодження російській артилерії та мінометам, що призвело до втрат серед російських військових.

Источник: sundries.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Байден пропустит украинский Саммит мира — Bloomberg

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!