ПолiтДумка

Популярний інтернет-магазин відкрив передзамовлення на S.T.A.L.K.E.R. 2

Ноябрь 29
20:14 2020

Хтось в GameSpot занадто рано натиснув кнопку публікації, в результаті чого на головній сторінці магазину з'явилося офіційне зображення вітчизняного довгобуду S.T.A.L.K.E.R. 2 за авторством GSC Game World.

Пропозиція стосувалася можливості передзамовити гру, але його досить оперативно видалили з головної сторінки. Ком'юніті-менеджер GSC Game World вважає, що таким чином рітейлер тестував майбутній попит на гру.

Втім, досить дивно, що попередні замовлення були відкриті більш ніж за рік до офіційного виходу гри. Можливо, розробка Сталкера 2 нарешті вийшла на фінішну пряму, і вийде набагато раніше запланованого терміну. Раніше розробники підтвердили, що довгоочікуване продовження легендарного шутера проходить стадію бета-тестування, проте шлях до офіційного релізу лежить через терни багів і виправлень.

І ось ще що примітно: гра продавалася за €69,99 (~2399 грн), Представник GSC Game World не підтвердив, що на релізі проєкт буде поширюватися за цією ціною, проте повідомив, що це логічна вартість для тайтла нового покоління.

1606660856-9806.png (133 KB)

GameSpot / S.T.A.L.K.E.R. 2

Остання частина серії — "S.T.A.L.K.E.R.: Поклик Прип'яті" — вийшла в жовтні 2009 року, після чого у 2010 році була анонсована друга основна гра серії. Передбачалося, що S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде у 2012 році, проте в грудні 2011 року було оголошено, що розробка зупинена. Команду розробників гри звільнили, а колишні співробітники GSC Game World заснували студію Vostok і зайнялися створенням постапокаліптичного онлайн-шутера Survarium. Проте в травні 2018 року генеральний директор компанії GSC Game World Сергій Григорович повідомив, що компанія знову розробляє гру.

Перший трейлер гри, нагадаємо, був представлений на минулому Xbox Games Showcase. Гравців чекає повноцінний відкритий світ, а нова версія системи A-Life буде працювати таким чином, що Зона почне жити своїм життям — навіть без участі самого гравця. Сюжет при цьому буде гілкуватися, а кінцівок очікується кілька.

Источник: glavred.info

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Twitter заблокировал аккаунт нового парламента Венесуэлы

Twitter заблокировал аккаунт нового парламента Венесуэлы

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".