ПолiтДумка

Правоохоронці затримали шахраїв, які брали плату за нереальні послуги з працевлаштування “заробітчан”

20 августа
19:01 2020

Правоохоронці Вінниці затримали учасників злочинної групи, які розміщали оголошення про легальне працевлаштування у ЄС та країнах Близького Сходу.

За даними слідства, шахраї укладали свідомо нікчемні договори з шукачами роботи та брали у них плату за відсутні послуги. Крім того, злочинці продавали підробні ID-карти громадян ЄС.

Затриманим повідомили про підозру у шахрайстві.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене організованою групою). Санкція статті передбачає ув'язнення на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Прокуратура Вінниччини закликає повідомляти про шахрайство під час працевлаштування на роботу за кордоном. Телефонуйте за номером: 0432 67-22-06.

Источник: stopcor.org


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

DeepSeek досяг 20 мільйонів активних користувачів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!