ПолiтДумка

Пропагандист з тимчасово окупованого Криму очолив газету на ТОТ Запорізької області

02 июня
23:12 2025

На ТОТ пропагандист з тимчасово окупованого Криму Майкл Львовські став головним редактором окупційної газети «Запорожскій вєстнік». Про це повідомляє Інститут масової інформації. 

Повідомляється, що на цій посаді Львовські  замінив пропагандиста з Росії Олександра Назарова, який працював над створенням і функціонуванням газети в рамках російського медіахолдингу «ЗаМедіа», створеного пропагандистом з Росії Олександром Малькевичем в окупованому Мелітополі.

Майкл Львовські багато років працював  у тимчасово окупованому Криму.

Як пише ІМІ, за інформацією з його сторінки Вконтактє, Львовські  випустився з Придністровського державного університету ім. Т.Г. Шевченка, з 1995 по 1999 був кореспондентом газети «Приднєстров’є», паралельно, з 1996 – кореспондентом «КП в Молдові».

У 1999 році Львовські став редактором київського випуску «Комсомольська правда в Україні» і пропрацював на цій посаді до 2005 року.

З 2005 по 2014 роки, йдеться на сторінці Львовські Вконтактє, він працював власкором і головним редактором кримського випуску української газети «Сєгодня». У 2014 році, після окупації Криму РФ, пропагандист очолив російську пропагандистську газету «Московський Комсомолець в Криму». На цій посаді він пропрацював до 2024 року.

Источник: detector.media


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Росія поширила фейкові обкладинки французьких газет із Зеленським — ЦПД

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!