• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

простий трюк із лавровим листям

07 февраля
17:14 2023

Коли в оселі з’являються таргани чи мурахи – це справжня біда, адже вигнати їх іноді буває дуже складно. Шкідники не матимуть бажання так просто покидати «обжиту» територію.

І мова не лише про зовнішній дискомфорт – адже не дуже хочеться, щоб на кухонному столі за час вашої відсутності бігали непрохані «гості». OBOZREVATEL розбирався, як за допомогою лаврового листа позбавитися від тарганів та мурах.

Таргани переносять збудники небезпечних інфекційних хвороб: сальмонельоза, дизентерії, менінгта тощо. Пересуваючись по каналізаційним трубам, вони приносять із собою в дім хвороботворні мікроорганізми, які можуть викликати алергію, дерматит та інші шкірні реакції.

Таргани, які розносять неприємний запах через сліди життєдіяльності та розмноження, самі не дуже полюбляють різкі аромати. Тому експерти кажуть, що лаврове листя – дуже дієвий спосіб у боротьбі зі шкідниками.

Сухе листя радять розкидати у кутках приміщення та в місцях, де зазвичай з’являються таргани. Можна покласти лаврові листки і на полицях, де зберігаються крупи.

Різкий запах буде відлякувати шкідників. Але не слід обмежуватися лише народними методами. Якщо ваша оселя потерпає від періодичних «набігів» тарганів, без спеціалістів не обійтися. Слід провести професійну дезінсекцію.

Источник: soc.obozrevatel.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Швеция — Бельгия: смотреть онлайн видеотрансляцию матча Евро-2024 — Футбол, сб. Швеции, сб. Бельгии, сб. Швеции — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY