Психолог розповіла, що робити із занепадом сил на тлі похмурої погоди
— Коли стоїть така похмура погода, низьке небо, яке буквально висить на плечах, це пов’язано ще й із низьким тиском, як правило. У нас з’являється млявість, хочеться спати, випити кави цілу тонну, що теж не дуже корисно. За такої погоди важливо додавати пасивні фізичні навантаження. Можна додати бодай вечірні прогулянки, — розповіла психолог.
Панфілова зазначає, що змусити себе вийти на вулицю, коли там холодно, гидко і сльота — це складне завдання, особливо після довгого робочого дня. Однак такий променад допоможе набути душевної гармонії та відпочити від турбот.
— Якщо людина працює в якомусь ковзному режимі і в неї не завжди є сили, щоб після 12-годинного робочого дня ще й прогулятися, то наступного дня потрібно обов’язково закласти час, щоб вийти і пройтися. Навіть якщо вам здається, що на вулиці слизько, сльота, гидко, то дійдіть або доїдьте до якогось найближчого скверу чи парку, там гуляти приємніше, там немає тієї огиди, яка буває у дворах. У цьому сенсі прогулянка сквером набагато краще впливає на психіку, ніж пройтися три рази власним двором, — пояснила Наталія Панфілова.
Психолог рекомендує змінювати навколишній пейзаж. Це допоможе збалансувати ментальне навантаження і тим самим дасть свідомості, що втомився від одноманітності і рутини, необхідний відпочинок.
— Нашій психіці для розвантаження потрібні нові краєвиди. Як не дивно, навіть якщо ми в ночі йдемо парком або сквером, а людей немає, то все одно йде якась розрядка за рахунок того, що ви змінили пейзаж, звуки, які вас оточують. Для сучасної людини потрібні збалансовані навантаження на її мізки, на її фізіологію та на якусь чуттєву сферу, — пояснила механізм Наталя.
Источник: storinka.com.ua