ПолiтДумка

Путін закінчить погано, але хотілося б, щоб швидше

28 июня
17:25 2022

Український поет, прозаїк, перекладач, музикант Сергій Жадан в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання «ГОРДОН» Олесі Бацман висловив надію на швидку смерть президента РФ Володимира Путіна.

«Я думаю, він дуже погано закінчить, просто хотілося б, щоб це сталося якомога швидше. Тому що я розумію злість і зарядженість багатьох українців, їхню готовність воювати, але не видно, наскільки це важко для країни», – сказав Жадан.

Він упевнений у перемозі України у війні проти Росії.

«Зрозуміло, що наша армія буде воювати, наші війська будуть триматися, і я переконаний у нашій перемозі, але зрозуміло, що кожен день цієї війни – це величезні жертви, це величезні витрати, це величезний тягар на всю країну. І нам із цим далі жити, нам потім усе це відбудовувати і, ясна річ, що ми до цього готові, але це все одно буде непросто. Тому хотілося б, щоб кінець Путіна, про який ми тут говоримо, стався якомога скоріше», – наголосив Жадан.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Шевчук: Все идет к тому, что у нас будет единый телевизионный пул — Футбол, Вячеслав Шевчук, Чемпионат Украины, ТВ-трансляция — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY