• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Путін збирався напасти на ще одну сусідню країну, але вибрав Україну

28 ноября
09:53 2022

Росія готувалася напасти на Японію влітку 2021 року, за кілька місяців до того, як Путін розпочав повномасштабне вторгнення в Україну. Про це повідомляє американське видання Newsweek.

Журналісти видання стверджують, що отримали лист від 17 березня від людини, яка “співпрацює з ФСБ”. Послання було адресовано російському правозахиснику Володимиру Осєчкіну.

В ньому агент ФСБ “Ветер перемен” зазначав, що була висока ймовірність війни Москви проти Токіо. Але в підсумку сценарій змінився і Росія напала на Україну.

“Впевненість в тому, що країни (Росія і Японія) увійдуть в стадію гострого протистояння і навіть війни, була високою. Чому для війни в результаті була обрана Україна – сценарій особливо не змінився…”,- цитують американці послання.

Як вказується, пропагандисти повинні були розпалити ненависть щодо японців, використовуючи термінологію про, мовляв, “нацистів” і “фашистів”, яку російське ТБ застосовувало і застосовує на адресу українців.

Зокрема, першим кроком до війни з Японією стало розсекречення ФСБ зведення про те, що під час Другої світової війни “японські спецслужби катували громадян СРСР”.

8 серпня на новини на російському інформаційному полі особливої уваги не акцентували. Однак 16 серпня пропагандисти стали активно розганяти тему і говорили про “жахливі біологічні експерименти” над військовополоненими СРСР і нібито підготовку Японії з 1938 року до війни з Радянським Союзом і диверсій в той час.

Втім, восени про тему замовкли. У листі немає пояснення, чому Кремль змінив мету і вирішив повномасштабно напасти на Україну.

Примітно,”Ветер перемен” також назвав і точні позиції вертольотів РФ. Вони, за його інформацією, повинні були за сигналом атакувати Японію.

“В обох випадках це просто божевілля. Але взагалі війна була неминучою для Росії через маніакальне бажання війни з боку керівництва”, – підкреслюється в матеріалі.

Источник: inforesist.org

Share

Статьи по теме

Последние новости

Де Дзерби: Надеемся, что Кайседо останется в команде — Футбол, Мойсес Кайседо, Роберто Де Дзерби, Брайтон, Чемпионат Англии, Трансферы — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY