ПолiтДумка

Renault закриє завод, на якому збирали електромобілі ZOE

Ноябрь 29
12:34 2020

На підприємствах Renault по всьому світу скоротять близько 14,6 тисяч робочих місць.

Компанія Renault закриє завод у місті Флен-сюр-Сен, який випускає Nissan Micra та електромобіль Zoe. Про це з посиланням на заяву керівництва компанії повідомив Bloomberg.

Після закриття виробництва у Булонь-Біянкур це найстаріший завод Renault по виробництву автомобілів. Перша продукція вийшла з конвеєра підприємства у 1952 році, а загалом майже за 70 років тут збирали 20 різних моделей автомобілів.

Виробництво Zoe та Nissan Micra планують перевести на завод в Дуе, а підприємство перепрофілювати під майданчик з переробки та модернізації автомобілів та акумуляторів.

Рішення про закриття підприємства прийнято всупереч наполегливим рекомендаціями уряду Франції зберегти заводи Renault на території країни на тлі економічної кризи. Проти ініціативи виступають й місцеві профспілки, які захищають інтереси 2600 працівників.

«Renault не може знищити виробничі потужності у Франції і в той же час користуватися державною підтримкою», – йдеться в заяві Французької демократичної конфедерації праці (CFDT).

Під державною підтримкою маються на увазі 5 мільярдів євро, які у травні цього року Еммануель Макрон пообіцяв автовиробникам в обмін на збереження підприємств на території Франції.

Перепрофілювання заводу у Флен-сюр-Сен – це частина масштабного плану по оздоровленню компанії, який передбачає скорочення близько 4.6 тисяч робочих місць у Франції та близько 14.6 тисяч по світу. Кінцева мета цих заходів – скорочення витрат на 2 мільярди євро.

Источник: autogeek.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Apple продлевает пробную версию Apple TV+

Apple продлевает пробную версию Apple TV+

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".