ПолiтДумка

Революційна технологія Tesla здешевить виробництво електромобілів

Сентябрь 18
11:26 2020

Зовсім скоро, 22 вересня, пройде захід Tesla Battry Day. Ілон Маск вже пообіцяв багато всього цікавого, в тому числі і батарею, яка, сильно вплине на виробництво автомобілів.

Нова тягова батарея ємністю 1 кВтг за $ 100 дозволить значно здешевити виробництво машин і призведе до значних змін в індустрії.

Фотографії зовсім недавно з’явилися в мережі і вже отримали назву Biscuit Tin – банка для бісквітного печива. Так її назвали за форму, дуже схожу на цю саму банку.

Зараз використовуються батареї 2170, діаметр – 21 мм, а 70 мм – висота. Новинка володіє великим діаметром, але висота у них майже однакова.

Новий формат дозволить підвищити питому щільність тягового акумулятора: подвоєння діаметра виливається в чотириразове збільшення ємності елемента. У свою чергу, це впливає на вартість – вона зменшується за рахунок меншої кількості елементів в складі тягової батареї і меншого об’єму матеріалів оболонки.

Батареї нового формату будуть виготовлятися компанією на окремій фабриці поруч головним заводом у Фрімонті. Швидше за все, вони будуть використовуватися у всіх новий автомобілях Tesla: Tesla Model S і Model X другого покоління, а також Cybertruck.

Источник: mmr.net.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях