ПолiтДумка

Робота у Польщі. Назвали 5 рис працівників з України, які цінують роботодавці

26 июля
17:08 2022

Кожен третій польський роботодавець позитивно ставиться до працівників з України. Найбільш прихильні до українців великі компанії, найменше — дрібні фірми.

Робота в Польщі. Як ставляться до українців?

Головною причиною позитивного ставлення до них Кшиштоф Інглот з Personnel Service називає хорошу репутацію українських співробітників, які показали, що здатні наполегливо працювати.

«Тому не дивно, що біженці так легко знаходять у нас роботу. Пам’ятаю, як на самому початку війни ми закликали працевлаштовувати жінок, і відгук був приголомшливим. Тепер це можна побачити в статистиці та високих показниках працевлаштування. Натомість у фірмах, з якими співпрацюємо, пропорції працевлаштування жінок і чоловіків зараз такі — 4 чоловіки на 6 жінок. Раніше ж близько 55% складали чоловіки і 45% — жінки», — сказав Кшиштоф Інглот.

У Personnel Service зазначають, що кожен третій роботодавець на запитання про ставлення до працівників з України відповідає позитивно. Чим більша компанія, тим кращої думки там про кадри зі Сходу.

17% опитаних працівників великих фірм зазначили, що вони однозначно позитивно ставляться до українців, у середніх компаніях результат був на рівні 9%, а в малих – 8%. Це показує дослідження «Барометру польського ринку праці».

Українські працівники. Які вони?

Роботодавці на запитання про те, за що найбільше цінують персонал зі Сходу, в першу чергу вказали на їхню працьовитість (54%), швидку адаптацію (39%) та ефективне вивчення мови (32%). Також кожен п’ятий роботодавець цінує працівників з України за скромність, а 18% за досвід.

«Лояльність персоналу зі Сходу цінують 15% компаній, 14% — знання, 12% — створення позитивної атмосфери. 7% роботодавців зазначили, що їм немає за що цінувати українських працівників», – сказано в звіті.

Нагадаємо, що за інформацією Міністерства сім’ї та соціальної політики, в Польщі знайшли роботу понад 330 тисяч біженців з України. Рівень зайнятості в цій групі перевищує 50% і увесь час зростає. 

Источник: ukrayina.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Як можна захистити холодильник під час вимкнення світла

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!