ПолiтДумка

Російський нафтоекспорт обвалився до 5-місячного мінімуму через атаки дронів

15 мая
18:36 2024

Квітневий експорт нафти й нафтопродуктів рф впав до рівня, який востаннє спостерігався наприкінці 2023 року. Далися взнаки атаки українських дронів і заплановане скорочення видобутку, що чинить тиск на нафтові доходи країни-агресора.

Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на дані Міжнародного енергетичного агентства.

Минулого місяця країна експортувала загалом 7,3 мільйона барелів на день, що на 6,4% менше, ніж у березні, йдеться у щомісячному звіті агентства. За оцінками МЕА, це найнижчий рівень експорту нафти з росії за останні п’ять місяців.

Основна частина зниження припала на потоки продукції, які впали майже на 15% до 2,3 мільйона барелів на день, порівняно з березнем, свідчать дані.

Вищі ціни на російську нафту і паливо частково компенсували вплив зниження експорту на доходи країни. З усім тим, за підрахунками агентства, у квітні країна заробила на експорті нафти 17,2 мільярда доларів, порівняно з 18,4 мільярда доларів місяцем раніше.

Источник: ua.news


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Китай і Бразилія підтримують конференцію щодо миру в Україні лише за участі РФ — комюніке

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!