ПолiтДумка

Саміт миру у Швейцарії стикається з ризиком кібератак з боку російських хакерів

27 мая
05:14 2024

Росія за час повномасштабного вторгнення в Україну збільшила присутність дипломатів у Швейцарії

Росія, яку не запросили на Саміт миру у Швейцарії 15-16 червня в Бюргенштоці, ймовірно, шукатиме способи зірвати зустріч, повідомляє швейцарська газета NZZ am Sonntag, посилаючись на ІТ-експертів і джерела у Федеральному управлінні кібербезпеки Швейцарії, зазначає Bloomberg.

Окремо швейцарська газета SonntagsZeitung повідомила, що Швейцарія не вислала жодного російського дипломата з моменту повномасштабного вторгнення Москви в Україну на початку 2022 року, хоча за цей час Росія збільшила кількість своїх співробітників у Берні та Женеві на десятки осіб.

Речник МЗС Швейцарії підтвердив, що в країні наразі перебуває 217 російських дипломатів: 75 – у швейцарських установах і 142 – у багатосторонніх організаціях, багато з яких розташовані в Женеві. Він підтвердив, що Швейцарія вживатиме заходів проти будь-яких дипломатів, які будуть помічені у незаконній розвідувальній діяльності.

Вважається, що близько третини російського дипломатичного контингенту в Швейцарії працює паралельно з підрозділами військової, зовнішньої або внутрішньої розвідки, повідомив SonntagsZeitung співробітник швейцарської розвідки. 26 травня швейцарський парламент має проголосувати за пропозицію щодо «систематичного» вислання дипломатів, які причетні до шпигунства.

Источник: zn.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У майбутньому РФ буде змушена виконувати рішення міжнародних судів і платити репарації — Малюська

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!