ПолiтДумка

Samsung оновила смартфони, випущені 7 років тому

23 сентября
02:16 2022

За даними сайту Galaxy Club, компанія Samsung випустила невеликі оновлення для смартфонів Galaxy S6, Galaxy S6 Edge та Galaxy S6 Edge Plus. Незвичайність ситуації в тому, що ці пристрої з’явилися у продажу близько семи років тому, і зазвичай виробники вважають за краще не згадувати таких стареньких.

Edge взагалі вважається мертвою лінійкою, Samsung більше не випускає смартфонів цієї серії. Тим приємніше для власників Galaxy S6 Edge та Galaxy S6 Edge Plus отримати апдейт для своїх апаратів.

Оновлення важать менше 20 мегабайт і встановлюються із збереженням усіх даних та налаштувань на смартфоні. Версія Android, звісно ж, не змінюється, ніяких помітних нововведень пристрій не отримує. У чейнджлогах цих апдейтів зазначено, що вони покращують роботу GPS, містять виправлення системи безпеки, збільшують стабільність і усувають кілька багів.

В даний час оновлення для Galaxy S6, Galaxy S6 Edge та Galaxy S6 Edge Plus поширюються у кількох європейських країнах. Не виключено, що вони стануть доступні російським користувачам.

Источник: itechua.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Греція закликає країни ЄС допомогти Україні якнайшвидше стати членом спільноти

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY