ПолiтДумка

Сашко Положинський розповів про страх, який постійно відчуває на фронті

06 августа
02:47 2022

Український співак, колишній лідер гурту «Тартак», а тепер і боєць ЗСУ Олександр Положинський розповів, що на війні найстрашніше бачити, як помирають побратими, коли вони зазнають поранень і від твоєї допомоги залежить їхнє життя. Про це він сказав в ефірі «Несокрушимой страны» («Незламної країни») з Ганною Мірошниченком на «5 каналі».

Він наголосив, що бачити смерть товаришів дуже важко.

«Звичайно, мені найстрашніше бачити вже не живими тих людей, з якими ти щойно спілкувався, з якими ти потоваришував за короткий час, з якими ви вже пройшли якісь випробування», — зізнався Сашко Положинський.

Він додав, що це не єдиний страх, який він відчуває. До того ж, йому страшно бачити поранених побратимів, як і надавати їм допомогу на фронті. І на це є кілька причин.

«Страшно, коли твої побратими отримують поранення і потрібно їм допомагати, потрібно докласти максимум зусиль, щоб ці люди вижили — тут дуже багато факторів відіграють роль, і безпосередньо людина, яка отримала поранення, і тих, хто надає допомогу, і тих, хто допомагає з евакуацією», – розповідає військовослужбовець.

Источник: politeka.net

Share

Статьи по теме

Последние новости

У столиці триває падіння цін на бензин, автогаз і дизель

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY