ПолiтДумка

Сенат США готує законопроект про санкції проти грузинських політиків через закон про іноагентів — ЗМІ

24 мая
04:36 2024

Сенат США готує двопартійний законопроект про введення санкцій проти грузинських політиків, відповідальних за закон про іноземних агентів, який перешкоджає євроатлантичній інтеграції Грузії.

У Сенаті США готують двопартійний законопроект, який передбачає санкції щодо грузинських політиків, відповідальних за ухвалення закону про іноагентів. Про це пише Politico.

Деталі

Ініціативу мають зареєструвати у Сенаті сьогодні. Її автори – сенатори Джин Шахін (демократ від штату Нью-Гемпшир) та Джим Ріш (республіканець від штату Айдахо). Називається документ Georgian People’s Act (Акт грузинського народу).

Законопроект передбачає візові обмеження та інші санкції щодо грузинських політиків, які «перешкоджали євроатлантичній інтеграції» країни, були викриті в корупції та порушення прав людини, а також просували закон про іноагентів або брали участь у його ухваленні.

Він також закликає до постійного припинення стратегічного діалогу між США та Грузією. У його рамках дві країни спільно працювали над питаннями безпеки та демократії.

Водночас законопроект пропонує виділити щонайменше 50 млн доларів «на підтримку проектів демократії та верховенства закону в Грузії». Інша пропозиція – про початок розслідування «іноземного шкідливого впливу» у країні.

Источник: unn.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

«Без радянщини»: Зеленський представив нового керівника УДО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!