ПолiтДумка

Сервіс Steam встановив новий рекорд за кількістю одночасних користувачів

05 марта
00:05 2024

На вихідних Steam побив власний рекорд з найбільшої кількості одночасних гравців, коли на платформу одночасно зайшли понад 34 млн користувачів. Новий показник побив попередній найбільший рекорд Steam, встановлений у січні 2024 року, коли на вітрині цифрового магазину було зареєстровано понад 33 млн одночасних користувачів.

Ці цифри взяті з бази даних SteamDB, яка стверджує, що 11146564 користувачів з 34649583 активно грали в гру, коли в неділю було встановлено рекорд. Найбільшу кількість гравців протягом рекордного періоду зібрав безкоштовний шутер Counter-Strike 2 від Valve, в якому було зареєстровано 1,4 млн одночасних запусків.

Інша безкоштовна гра Valve, DOTA 2, посіла друге місце з більш ніж 727000 гравців за останні 24 години. PUBG: BATTLEGROUNDS з більш ніж 638000 гравців, Apex Legends з більш ніж 454000 гравців і Helldivers 2 з 431000 гравців замкнули п’ятірку лідерів.

Серед інших ігор, які також зробили значний внесок у досягнення рекорду, такі популярні ігри, як GTA V, Cyberpunk 2077, Elden Ring та Baldur’s Gate 3, в кожну з яких одночасно грали понад 100000 гравців. Шалено популярна рольова гра на виживання в стилі покемонів Palworld, яка розійшлася накладом 6 млн копій за перші шість днів після релізу, також зробила значний внесок у цей рекорд, налічуючи понад 250000 гравців.

Steam вже давно є основним цифровим магазином для ПК-геймерів, але його одночасна база користувачів почала зростати рівно чотири роки тому, в березні 2020 року, коли викликані пандемією карантинні обмеження забезпечили велику кількість людей достатньою кількістю вільного часу, щоб годинами грати у відеоігри. Хоча рекорд лютого 2020 року становив 19,1 млн одночасних гравців, наступного місяця ця цифра зросла до 23,6 млн, принаймні частково завдяки глобальним локдаунам.

Очікується, що решта цього року буде ще цікавішою для користувачів Steam, адже на платформі вийде низка довгоочікуваних ігор. Серед них – шутер від першої особи в жанрі survival horror S.T.A.L.K.E.R. 2, який стане першою грою у франшизі після виходу S.T.A.L.K.E.R.: Поклик Прип’яті у 2009 році.

Серед інших ігор, які, як очікується, з’являться в Steam у найближчі місяці, такі як Homeworld 3, Hades II, Manor Lords, Stormgate та інші.

Источник: root-nation.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Названо найбільш продавані смартфони у світі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!