ПолiтДумка

Шахраї використовують згенеровані ШІ документи для верифікації криптогаманців

07 февраля
02:42 2024

Криптошахраї почали використовувати штучний інтелект для генерації фальшивих посвідчень особи, щоб пройти перевірку KYC на криптобіржах та зберегти анонімність.

Про це повідомляє Cointelegraph з посиланням на 404.media.

Сервіс OnlyFake генерує фальшиві знімки паспортів та водійських посвідчень з 26 країн, включаючи США, Велику Британію, Австралію та деяких членів ЄС. Вартість створення одного зображення складає $15. Оплата приймається в різних криптовалютах через Coinbase.

Згідно з описом на сайті, сервіс він використовує нейронні мережі та генератори ШІ. Для створення фейкового посвідчення користувач має завантажити фотографію власного обличчя, або обрати одну з галереї.

OnlyFake також пропонує підробку метаданих зображень, коли користувачі можуть підробляти GPS-локацію, дату, час і пристрій, який зробив нібито фотографію. Деякі сервіси KYC перевіряють такі дані для визначення автентичності.

Журналісти скористалися OnlyFake та успішно пройшли верифікацію на криптовалютній біржі OKX. Для цього вони використали згенеровану фотографію британського паспорта. 

У Telegram-каналі користувачі стверджують, що фейкові посвідчення дозволяють обійти верифікацію на різних криптовалютних біржах і постачальниках фінансових послуг. Зокрема йдеться про Kraken, Bybit, Bitget, Huobi та PayPal.

Згенеровані ШІ паспорти — знахідка для криптошахраїв

OnlyFake може стати знахідкою для криптошахраїв і хакерів. Вони зможуть використовувати підроблені документи для відкриття біржових і банківських рахунків, захищаючи свою справжню особистість і ускладнюючи їхнє відстеження.

Власник OnlyFake під псевдонімом «John Wick» заявив, що посвідчення особи можуть обійти перевірку KYC на біржах Binance, Kraken, Bybit, Huobi, Coinbase, OKX та навіть в електронному банкінгу Revolut.

Представник OKX заперечив інформацію зі ЗМІ. За його словами, компанія працює зі своїми командами та зовнішнім партнером над розслідуванням звіту.

Одночасно з цим сайт OnlyFake стверджує, що сервіс не «виготовляє підроблені документи, оскільки це незаконно». В його умовах зазначено, що «шаблони призначені тільки для використання в кіно, телешоу [і] вебілюстраціях».

Источник: speka.media


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Індійська служба конкуренції розслідує діяльність Google щодо ігрових додатків

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!