ПолiтДумка

що чекає на криптовалюту в майбутньому

30 декабря
17:01 2022

Найпопулярнішій криптовалюті, можливо і не загрожує крах, можливо, біткоїн не повторить долю Luna, однак його марність зможе зіграти з ним злий жарт і в нього просто припинять інвестувати, розмірковують журналісти interestingengineering.com.

У своїй редакційній статті ЗМІ приділяє увагу майбутньому BTC. Журналісти висловлюють побоювання, що криптовалюта може почати сприйматися холдерами як тягар. Особливо якщо на ринку з’являтимуться активно використовувані токени для купівлі/продажу чогось. У цьому плані Біткоїн, як золото, просто лежить у сейфі і чекає свого часу, поки люди активно використовують фіатні валюти, вкладаючи їх у банки та отримуючи відсотки, купуючи чи продаючи товари. І якщо золото довело свою ліквідність, то у криптовалют із цим великі проблеми.

Ще однією причиною відмови від BTC може стати енерговитратний майнінг. Криптовалюта вже неодноразово критикувалась за те, що на її видобуток витрачається дуже багато електроенергії. Видобуток, що спирається на технологію Proof-of-Work (PoW), викликає масу негативу, як у екологів, так і у шанувальників алгоритму Proof-of-Stake (PoS). За словами Віталіка Бутерина, PoS зробить роботу системи Ethereum у 7000 разів ефективнішою за майнінг. PoS працює таким чином, що сформувати черговий блок блокчейну можуть тільки власники тієї криптовалюти, яка формується за рахунок цього блокчейну. Тут важлива не потужність устаткування, а кількість токенів на балансі. Більше блоків формує той, хто має більше токенів. У статті зазначається, що, швидше за все, біткоїн не перейде на PoS, що стане причиною втрати популярності.

«Колись у Біткоїна була можливість стати цифровим механізмом для захисту від ризиків, подібно до золота, але досі він не зміг реалізувати цей потенціал. Натомість він виявив себе, як бета-версія технології з високим ризиком», — резюмують журналісти.

Источник: focus.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Эдмар: Ротация должна нам помочь в игре против Днепра-1 — Футбол, Эдмар, Металлист-1925, Днепр-1, Чемпионат Украины — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY