ПолiтДумка

що показала на виставці Eurosatory українська Skyeton

17 июня
18:39 2024

В арсеналі компанії є далекобійні дрони, які здатні вести розвідку або ударні операції з можливістю високоточного ураження цілей.

Український виробник безпілотних апаратів Skyeton представив на виставці озброєння у Франції нові дрони. Про це повідомляє телеграм-канал ізраїльського військового оглядача Ігаля Левіна з виставки Eurosatory 2024.

У Франції відкрилася виставка озброєнь Eurosatory 2024. В ній бере участь українська компанія Skyeton, яка презентувала розвідувальні та ударні дрони. Зокрема заявляється, що один з продуктів компанії — це дрон-камікадзе з бойовою частиною у 3,5 кг для атак по наземних цілях. Інший виріб — FPV-коптер, який може мати бойову частину вагою у 800 грамів, щоб уражати як наземні, так і повітряні цілі.

При цьому заявлена дальність деяких дронів складає понад 2500, а то й 3000 км. Такі безпілотники здатні вести розвідку або ж атакувати цілі з можливістю точного наведення.

Також на стенді показали пульт керування, який дозволяє з Франції керувати дроном, який територіально знаходиться в Україні. Тобто Skyeton дозволяє відвідувачам протестувати здатність управління на відстані понад 2000 км.

Источник: focus.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Никита Кравченко продолжит карьеру в Александрии

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!