ПолiтДумка

Що потрібно зробити, якщо смартфон завис і не хоче вмикатися

22 февраля
16:53 2024

Не всі знають, що робити, якщо глючить і зависає смартфон. Багато хто перезавантажує гаджет, адже правильно в такому випадку просто відразу його вимикати.

«Без телефону я як без рук» – цю фразу кожен із нас чує щодня. Ще б пак, більшість людей у ​​сучасному світі не уявляють своє життя в розлуці зі своїм гаджетом, тому що смартфон допомагає нам бути на зв’язку з близькими, працювати, розважатися і багато іншого. Однак, як і будь-яка інша техніка, вони можуть відмовляти та викликати проблеми. Однією з таких проблем є зависання телефону, коли він перестає реагувати на команди.

Більшість експертів каже, що у разі виникнення збоїв у роботі смартфона, коли він не реагує на натискання кнопок, його потрібно перезавантажити.

Щоб перезавантажити, утримуйте кнопку увімкнення/вимкнення на пристрої протягом декількох секунд, доки не з’явиться опція вимкнення. Потім виберіть «Вимкнути» або «Перезавантажити», якщо ця опція доступна. Зачекайте кілька секунд і натисніть кнопку увімкнення/вимкнення, щоб увімкнути пристрій.

Якщо після перезавантаження пристрою проблема із зависанням зберігається, можна спробувати виконати більш потужну процедуру перезавантаження, відому як «жорстке скидання». Жорстке скидання очищає тимчасові дані і може допомогти у багатьох випадках зависання.

  1. Для виконання жорсткого скидання спочатку переконайтеся, що ваш пристрій повністю вимкнено.
  2. Потім знайдіть клавіші для жорсткого скидання на вашому пристрої. Зазвичай це комбінація клавіш увімкнення/вимкнення та гучності вниз, але це може відрізнятися залежно від моделі телефону.
  3. Коли ви знайдете правильне поєднання клавіш, утримуйте їх одночасно протягом кількох секунд, доки не з’явиться логотип бренду або не відобразяться інші індикатори скидання.
  4. Після цього відпустіть клавіші та дайте пристрою деякий час для запуску.

Якщо у вас iPhone, спробуйте утримувати кнопку увімкнення/вимкнення та кнопку Home одночасно.

Якщо «жорстка перезавантаження» не допомогла і телефон все ще «висить», то можна також спробувати витягнути на кілька секунд батарею, а потім вставити її назад. Звичайно ж, ця порада стосується смартфонів зі знімною батареєю.

Якщо всі вищезгадані кроки не допомогли вирішити проблему із телефоном, що завис, було б розумно звернутися за допомогою до фахівця або в сервісний центр, щоб діагностувати і виправити можливі апаратні проблеми.

До речі, багато експертів рекомендують періодично вимикати та вмикати телефон, навіть якщо він працює без збоїв.

Смартфон, як ми їх знаємо сьогодні, почав розвиватися наприкінці 1990-х та на початку 2000-х років. Однак, якщо говорити про точну дату винаходу, складно вказати один конкретний момент. Розвиток технологій та поява різних компонентів, необхідних для створення смартфонів, відбувався поступово протягом десятиліть.

Ранні прототипи пристроїв, які можна назвати попередниками смартфонів почали з’являтися ще в 1990-х роках. Одним із таких прикладів є IBM Simon Personal Communicator, випущений у 1994 році, який поєднував функції телефону, факсу, електронної пошти та персонального органайзера.

Потім з’явилися більш сучасні пристрої, такі як BlackBerry та Palm Pilot, які також поєднували функції комунікації та організації інформації.

Однак, розквіт сучасних смартфонів почався приблизно з середини 2000-х років з випуску таких пристроїв, як iPhone від Apple у 2007 році та перших пристроїв на операційній системі Android, які пішли за ним. Ці пристрої представили новий рівень інтеграції мультимедійних функцій, інтернету та мобільного зв’язку, що сформувало основу для сучасних смартфонів.

Источник: popcorn.politeka.net


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Який реальний стан нафтопереробної галузі росії після атак дронів та паводків – ISW

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!